Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Cepno

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z garażem

Cepno,kujawsko-pomorskie

245 000 zł50,91 m² 4 812,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość położony w miejscowości Cepno, gmina Stolno, powiat chełmiński. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro Łubianka

Łubianka(Cepno + 20 km)

33,33 zł/m²300 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze. Możliwość podziału na mniejsze powierzchnie. Opis lokalu: powierzchnia użytkowa: 300m Przeznaczenie: idealny na działalność usługową, handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł386 m² 696,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż z możliwością budowy budynku mieszkalnego: adres: ul Mestwina 13 Powierzchnia działki wynosi 386m2. Cena: 269 000 Atuty: działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Browina

Browina(Cepno + 18 km)

209 000 zł2 329 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka w Browinie spełni Twoje oczekiwania. Położona w malowniczym otoczeniu pól i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł63,41 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul. Polna. Lokal mieszkaniowy położony na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Grudziądz(Cepno + 25 km)

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje przy ul. Bydgoskiej idealne dla singla lub pary Oferujemy na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane przy ulicy Bydgoskiej w Grudziądzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Norwida

Strzemięcin,Grudziądz(Cepno + 25 km)

520 000 zł110 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferta sprzedaży domu - strzemięcin, ul. Norwida Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m z garażem w bryle budynku, zlokalizowany na osiedlu Strzemięcin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Osłowo

Osłowo(Cepno + 21 km)

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 317 m²

! nowa niższa cena! tylko W naszym biurze! Nieruchomość z rozpoczętą budową - Bory Tucholskie Na sprzedaż nieruchomość położona na dużej, zadrzewionej działce o powierzchni 6317.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł7 900 m² 14,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka 7900 m - Michale, gm. Dragacz Oferujemy działkę o numerze ewidencyjnym 74/2 i powierzchni 7900 m , położoną w spokojnej, zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Grudziądz

Stare Lotnisko,Grudziądz(Cepno + 25 km)

890 zł36 m² 24,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - kawalerka 36 m Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 36 m , położona na parterze w małej, zadbanej kamienicy. Lokalizacja: >.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nowe Dobra

Nowe Dobra(Cepno + 9 km)